ANEVRİZMA KANAMASI HASTALIĞI VE TEDAVİSİ

BEL FITIĞI VE TEDAVİSİ

BEL KAYMASI HASTALIĞI VE TEDAVİSİ

BOYUN FITIĞI VE TEDAVİSİ

DOĞUMSAL BOYUN veya BEL veya SIRTTA KESE-MENİNGOSEL MENİNGOMYELOSEL

DOĞUMSAL OMURGA AÇIKLIĞI (DOA)-SPİNA BİFİDA HASTALIĞI VE TEDAVİSİ

HİDROSEFALİ VE TEDAVİSİ

HİPOFİZ ADENOMU HASTALIĞI VE TEDAVİSİ

OMURGA-OMURİLİK TÜMÖRLERİ HASTALIĞI VE TEDAVİSİ

SİNİR SIKIŞMASI HASTALIĞI VE TEDAVİSİ

hocam şuan 12 yaşında olan spina bfina olan bir kızım var. sırtında kesi var. doğduğunda uzun yaşamaz dediler o yuzden mudahele ettirmedik. şuan 65-70 IQ var yürüyemiyor, ve altı bezli koruyucu önlem olarak neler önerirsiniz. bizim için önemli olan olabildiğince sağlıklı yaşaması, yürümesi falan bizim için zahmet değil. sağlığı önemli cevaplarsaniz çok sevinirim. çok teşekkür ederim.... (Cevaplar için lütfen tıklayınız)

Mustafa bey çocuğunuzu görüp değerlendirmek ve bazı ek tetkikler yapmak gerekir.

Geçmiş olsun

Kudret Türeyen

İyi Günler Hocam, Anneme çekilen akciğer tomografisi sonuç raporunda, "Kemik yapılarda DOA bulguları vardır, kas ve yağ planları normaldir." şeklinde ifade yer alıp sonuç kısmında Kardiomegali + ASKH + KOAH + DOA yazmaktadır. Sayfanızda da okuduğum üzere raporda yazan DOA ile ilgili bilgi alabilirsem çok sevineceğim.. Saygılarımla.. (Cevaplar için lütfen tıklayınız)
Hale hanım Annenizin yaşında bu bulgu çok önemli değil. O yaşta bunu tedavisi gereken bir hastalık olarak kabul etmiyoruz. Geçmiş olsun
iyi günler ben almanyada yasiyorum kardesimin kizi turkiyede onda omirilik acikligi denen hastalik oldugunu ögrendim ve amaliyat olmasi gerekiyormus cocuk hemuz dört yasinda bile degil ama dogustan kalca cikikligi vardi simdi yapilan son kontrollerde omirilik acikligi var mis korkuyorum sadece bilgi vermenizi istiyorum ne yapabiliriz nere ye göötürebiliriz... tskler simdiden (Cevaplar için lütfen tıklayınız)
Hastayı görüp muayene edip detaylı inceleme sonrası değerlendirmemiz gerekiyor. Geçmiş olsun