ANEVRİZMA KANAMASI HASTALIĞI VE TEDAVİSİ

BEL FITIĞI VE TEDAVİSİ

BEL KAYMASI HASTALIĞI VE TEDAVİSİ

BOYUN FITIĞI VE TEDAVİSİ

DOĞUMSAL BOYUN veya BEL veya SIRTTA KESE-MENİNGOSEL MENİNGOMYELOSEL

DOĞUMSAL OMURGA AÇIKLIĞI (DOA)-SPİNA BİFİDA HASTALIĞI VE TEDAVİSİ

HİDROSEFALİ VE TEDAVİSİ

HİPOFİZ ADENOMU HASTALIĞI VE TEDAVİSİ

OMURGA-OMURİLİK TÜMÖRLERİ HASTALIĞI VE TEDAVİSİ

SİNİR SIKIŞMASI HASTALIĞI VE TEDAVİSİ

Doç. Dr. Kudret Türeyen size bi sorum olacak ablamin 2aylik bebeyi hidrosafali ameliyati oldu sant takildi ama 10 gun oldu kendisine gelemedi ilk ameliyatan sonra 2ci gunu tekrar ameliyat oldu kafada kanama veye kan toplanma nedeniylen ama halqn kanamasi varmis ve tum kafaya yayilmis yarin infeksiyon kapmis deye 3cu ameliyati olacak sont cikarilacakmis ve 10 gun olmasina ramen halqn kensini nefes alip veremiyor makinelerlen soluyor. Acikcasi sorum kanama neden var, solumasi duzelecekmi ve 2 aylik bebek bukadar cok aciyi hisedermi? (Cevaplar için lütfen tıklayınız)
Mediha hanım doktorlarınıza güvenin ve onlarla irtibatta olun. Gerekenin yapıldığına eminim. Geçmiş olsun
Merhaba hocam,tedirgin bir sekilde hemen konuya girmek istiyorum benim 3 aylık bebegımde hidrosefali meydana geldi okmeydanı arastırmada endoskopik bir müdahale ile santa gerek kalmadan kanal olusturucaz dendi çok tedirginim guvenebilirmiyim onlara ve size nasıl ulasabilirim yardımınızı rica ediyorum. (Cevaplar için lütfen tıklayınız)
Sedat bey genellikle 1 yaşından önce endoskopinin başarısı düşüktür. Tekrar tıkanma şansı çok yüksektir. Geçmiş olsun
12 yaşında olan oğlumun doğuştan hidrosefali tanısı konmuş olup 2 aylık iken şant takılmıştır . Bu süre zarfında yaptırdığımız rutin kontrollerde Şantı çalışmadığı için 2. Bir şant takılmıştır . 2 sene önce aniden fenalaşıp acil olarak şant takıldığı İzmir tepecik Hastanesine götürdük . Fakat işlem yapamadılar ve Allah rahmet eylesin çok büyük kaybımız olan sayın Yusuf Erşahin hacamız ile tanıştık ve acil olarak 1 yıl önce kent hastanesinde endoskopik ameliyat işlemi yaparak çocuğumuz sağlığına kavuştu rutin kontrollerimizde herhangi bir problem ile karşılaşmadık . okul yaz tatilinde şantı alabileceğini söylemişti şu an çocuğumuzun durumu normal sizden isteğim konu ile ilgili nasıl yardımcı olabirsiniz öneriniz nedir ? Nasıl bir yol izlememiz gerektiği hakkında Bilgilendirme yapabilirseniz ailecek çok sevineceğiz . Saygılarımla (Cevaplar için lütfen tıklayınız)
Müsait bir zamanda görüp muayene etmek isterim. Geçmiş olsun
merhaba hocam annemin size muayene ettirmek istiyoruz ama nörolojimi yoksa beyin cerrahimi uygun bilemedik.annem 3 sene önce uludag üniversitesinde şant takıldı ve bir ay içinde evde düştü beyin kanaması geçirdi 2 ay içinde iki ameliyat oldu en son ameliyattan sonra yürüyemiyor yatalak oldu.nöroloji doktorlarının verdiği nöbet ilaçlarını kullanıyor sizden alacağımı cevaba göre size muayene etrimek istiyoruz veya nörolojik bir durum ise bize güvenilir nöjoloji doktoru tavsiye edermisiniz.bilglendirirseniz memnun olurum.bursada yaşıyoruz.saygılarımla. (Cevaplar için lütfen tıklayınız)
Hastayı muayene etmem gerekir. Geçmiş olsun.